O nas

Firma POMIAR rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Nasza Firma to ponad 20 letnie doświadczenie poparte uprawnieniami geodezyjnymi oraz młode spojrzenie na rozwijający się rynek usług geodezyjno-kartograficznych.

Zakres świadczonych usług przez naszą firmę to prace geodezyjne związane z obsługą różnego rodzaju inwestycji na etapie projektowania, realizacji budowy jak i eksploatacji. Doświadczenie zdobyte przy wszystkich zrealizowanych projektach geodezyjnych połączone z nowoczesnymi technologiami oraz profesjonalizm na każdej płaszczyźnie działania naszej załogi jest gwarantem wysokiego poziomu wykonywanych usług geodezyjno - kartograficznych.

Wszystkie świadczone usługi przez naszą firmę wykonywane są zgodnie z aktualnymi przepisami i instrukcjami geodezyjnymi oraz branżowymi. Jesteśmy dyspozycyjni, solidni, dotrzymujemy ustalonych terminów. Do zleconych zadań zawsze podchodzimy w sposób indywidualny dla potrzeb klienta.

Mońki położne są w samym centrum powiatu monieckiego i jest największym miastem w całym powiecie. Biuro mieści się w Mońkach na ul. Kolejowej 2. Dogodny dojazd zapewnia przelotowa trasa o znaczeniu krajowym (do przejść granicznych na Litwę i Białoruś) oraz, przebiegająca przez Mońki, zelektryfikowana trakcja kolejowa Białystok - Ełk. Nasza działalność obejmuję całe województwo podlaskie.

Proponujemy profesjonalne usługi w zakresie geodezyjnym i kartograficznym na nowym i nowoczesnym sprzęcie.